
Лінія поперечної порізки металу NPP 1250 Mazanek
Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 5555-222-14
- +380 (50) 673-51-21Основний офіс (Vodafone)
Лінія поперечної порізки металу NPP 1250 Mazanek призначена для різання рулонної сталі товщиною до 1.5 мм. Конструкція NPP-1250 має зручний стіл подачі з регульованими направляючими.
Також станок оснащений роликами, що дозволяють легко переміщати метал при завантаженні, а правильна станція оснащена двома подаючими валами і 7 правильними валами. В основі лінії NPP1250 Mazanek закладені гільйотинні ножиці (об'єднані пристроєм подачі) керовані за допомогою NC контролера. Конструкція столу подачі поставляється з регульованими направляючими. NC контролер дозволяє програмувати кількість та довжину різання з похибкою ±0,5 мм. Управління верстатом NPP1250 Mazanek здійснюється за допомогою панелі керування, яка дозволяє працювати як у ручному так і в автоматичному режимі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mazanek |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 842 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 2040 мм |
| Длина | 2100 мм |
| Высота | 1150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Скорость передвижения ленты | 25 мп/мин |
| Максимальное количество режущих роликов | 12 пар |
| Масса | 820 кг. |
| Минимальная ширина полосы | 20 мм |
| Максимальная ширина листа | 1250 мм |
| Толщина обрабатываемого листа | 1.5 мм |
| Габаритные размеры ДхШхВ | 2100 × 2040 × 1150 |
| Электропитание | 380 V |
| Гарантия | 12 мес |
| Точность резки | 0.5 мм |
| Скорость проката | 40 об/хв |
| Мощность мотора | 2.2/1400 кВт |
- Цена: Цену уточняйте









