
Дизельний генератор Kraft & Dele 7000W 12/230V KD123
Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (50) 673-51-21Основний офіс (Vodafone)
Дизельний генератор Kraft & Dele 7000W 12/230V KD123 однофазний призначений для генерації змінного струму 220-230 В за допомогою дизельного двигуна великої потужності та генератора потужністю 7000 Вт. Пристрій ідеально підходить для будівельних майданчиків у компаніях, де потрібне потужне та стабільне джерело живлення. Двигун агрегату має хромований поршень, характеризується дуже тихою та плавною роботою, і при цьому дуже економічний, гумові стабілізатори та подушки двигуна агрегату забезпечують гасіння вібрації та мінімізацію шуму. Агрегат оснащений додатковим електростартером, вольтметром, виходом 12В для зарядки акумулятора, стабілізатором напруги AVR і пристроєм АВР, що дозволяє працювати агрегату в машині. Він автоматично підтримує вихідну напругу постійною та незмінною незалежно від навантаження. Вбудований мікропроцесор контролює оберти двигуна в залежності від навантаження, ця технологія продовжує термін служби агрегату і зменшує кількість споживаного палива.
Дизельний генератор Kraft & Dele 7000W 12/230V KD123 поставляється у наступній комплектації:
- Генератор електроенергії kd123 Kraft & Dele.
- Посібник користувача.
- Кабелі для зарядки акумуляторів 12V.
- Свічковий ключ / викрутка.
- Набір струмових вилок.
- Ключі для електрозапуску.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 165 кг |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Длина | 920 мм |
| Основные | |
| Производитель | Kraft & Dele |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 6.5 кВт |
| Конструкция | Портативная |
| Тип топлива | Дизельное |
| Напряжение | 230 В |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Количество фаз | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Защитный кожух | Да |
| Режимы запуска | Автоматический запуск, Ручной запуск |
| Двигатель | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 16 л |
- Цена: Цену уточняйте









