Стрічкова пила по металу Pilous Master 3.0 — це втілення інноваційної міцної конструкції з унікальними можливостями, що дозволяють ефективно та надійно різати великі обсяги металевих деталей, навіть у найскладніших умовах роботи та в трьох змінах.
Стрічкова пила по металу Pilous Master 3.0 має наступні переваги:
- Нова концепція лещат подачі з циліндрами повного ходу та знімною губкою лещат подачі дозволяє використовувати дуже короткі залишки деталей довжиною 120 мм.
- Надійний та повністю автоматизований стрічковий верстат з ЧПК для різання великих промислових серій та важких деталей великого діаметру.
- Можливість безперервного ручного регулювання кута скосу в діапазоні від 90 до 45 градусів, а також автоматичного розділення матеріалу під кутом скосу.
- Велика максимальна довжина однієї подачі становить 500 мм.
Стрічкова пила по металу Pilous Master 3.0 має наступні технічні характеристики:
- Робоча висота лещат: 850 мм.
- Головний привід: 400 В, 0,75/0,95 кВт.
- Гідравлічний привід: 400 В, 0,18 кВт.
- Об'єм бачка охолоджуючої рідини: 40 літрів.
- Максимальний поперечний переріз матеріалу при куті 45 градусів: 220 мм.
- Максимальний перетин матеріалу при куті 45 градусів (прямокутний): 235x130 мм.
- Максимальний перетин матеріалу при куті 45 градусів (круглий): 240 мм.
- Максимальний перетин матеріалу при куті 90 градусів (квадратний): 285 мм.
- Максимальний перетин матеріалу при куті 90 градусів (прямокутний): 305x290 мм.
- Максимальний перетин матеріалу при куті 90 градусів (круглий): 300 мм.
- Об'єм масла в гідробаці: 25 літрів.
- Двигун насоса: 400 В, 0,05 кВт.
- Швидкість стрічкової пилки: 15-90 м/хв.
- Сервопривод для подачі матеріалу: 1,3 / 2 кВт.
- Швидкість подачі: 1,6 / 2,5 / 3 м/хв.
- Вага приблизно: 1320 кг.
- Виконання з використанням ЧПК.
Стрічкова пила по металу Pilous Master 3.0 — це найкращий вибір для ваших потреб у різанні металу, надійна та ефективна машина для максимальної продуктивності Вашого виробництва.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | Pilous-TMJ |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Одноколонный |
| ЧПУ | Да |
| Тип управления | Автоматическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес станка | 1320 кг |
| Угол поворота пильной рамы | 90°+45° |
| Скорость подачи заготовок | 1,3 / 2 кВт кВт |
| Максимальный размер заготовки при резке под углом 90 | 305х290 мм |
| Высота стола тисков | 850 мм |
| Габаритные размеры | 2150х2100х1950 мм |
| Объём бака для СОЖ | 40 л |
| Скорость движения ленточного полотна | 15-90 м/мин |
| Объём бака гидростанции | 25 л |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







