
Станок стрічкова пила напівавтоматичний двохколонний Pilous ARG 330 DC S.A.F.
Цену уточняйте
- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (98) 127-45-85
Основний офіс (Київстар)- +380 (50) 673-51-21Основний офіс (Vodafone)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Станок стрічкова пила напівавтоматичний двохколонний Pilous ARG 330 DC S.A.F. – Ваш найкращий помічник у серійному виробництві та різанні матеріалів із вражаючою ефективністю.

Станок стрічкова пила напівавтоматичний двохколонний Pilous ARG 330 DC S.A.F. має наступні переваги:
- Зовсім нова концепція відливки рами станка та оновлений унікальний дизайн. Міцна конструкція пильної рами, розташованої на масивному двоколонному каркасі та керованої по лінійних напрямних, забезпечує надзвичайну жорсткість та точність різання. Ленточне полотно розміром 34x1.1 мм гарантує точний розпил великих заготовок.
- Станок стрічкова пила напівавтоматичний двохколонний Pilous ARG 330 DC S.A.F. дозволяє обробляти широкий спектр матеріалів, включаючи нержавіючу та інструментальну сталь.
- Полегшений зажим заготовок завдяки використанню довгоходових тисків, що зажимають заготовку з обох сторін від різу. Один натиск на кнопку запускає весь цикл різання: зажим матеріалу, включення різального полотна та подача СОЖ, сам розпил, вимкнення полотна і СОЖ, підняття рами в початкове положення та віджим тисків. У ручному режимі можна контролювати всі функції станка окремо. Управління станком здійснюється за допомогою сенсорного дисплея з інтуїтивним інтерфейсом.
- Висока продуктивність досягається завдяки використанню гідроагрегата з можливістю регулювання сили зажиму тисків, а також частотного регулювання обертання пилки, що дозволяє плавно контролювати швидкість різання від 15 до 90 м/хв.
- Міцна база та жорсткий каркас забезпечують стабільність роботи навіть при великих навантаженнях.
- У базовій комплектації станок має конвейер для збору стружки, який розташований безпосередньо під різом для оптимального збору стружки. Також у загрузочній зоні тисків є ексцентриковий ролик, що дозволяє легко переміщувати важкі заготовки без зайвого тертя.
- Світлодіодна підсвітка робочої зони для зручності та точності роботи.
- Даний станок розроблено для різання лише під прямим кутом для досягнення максимальної точності та продуктивності.
Стрічкова пила Pilous ARG 330 DC S.A.F. – це надійний та продуктивний станок, який допоможе вам ефективно різати матеріали у серійному виробництві та забезпечить високу якість.
Технічні характеристики:
- Головний двигун: 400 В / 50 Гц / 3 кВт.
- Мотор насосу системи охолодження ріжучого інструменту: 400 В / 50 Гц / 0.12 кВт.
- Мотор гідростанції: 400 В / 50 Гц / 0.55 кВт.
- Швидкість пилки: від 15 до 90 метрів на хвилину.
- Висота столу зажимів: 855 мм.
- Об'єм бака гідросистеми: 25 літрів (за стандартом ISO 6743/4 – HM).
- Об'єм бака системи охолодження ріжучого інструменту: 30 літрів.
- Габаритні розміри (мінімальні): 2100 х 1200 х 2350 мм.
- Габаритні розміри (максимальні): 2100 х 1900 х 2400 мм.
- Вага станка: 1170 кілограмів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | Pilous-TMJ |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Двухколонный |
| Тип управления | Полуавтоматическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес станка | 1170 кг |
| Угол поворота пильной рамы | 90° |
| Максимальный размер заготовки при резке под углом 90 | 360 x 310 |
| Мощность двигателя | 3 кВт |
| Высота стола тисков | 855 мм |
| Габаритные размеры | 2100 х 1900 х 2400 мм |
| Электропитание | 400 В / 50 Гц |
| Объём бака для СОЖ | 30 л |
| Скорость движения ленточного полотна | 15-90 м/мин |
| Объём масляного бака | 25 л |
| Мотор гидростанции | 400 В / 50 Гц / 0.55 кВт |
| Мотор помпы СОЖ | 400 В / 50 Гц / 0.12 кВт |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







