
Універсальний (вертикальний/горизонтальний) фрезерний обробний центр Deckel FP 4 CC/T з ЧПУ
Цену уточняйте
- В наличии
+380 (98) 127-45-85
Основний офіс (Київстар)- +380 (50) 673-51-21Основний офіс (Vodafone)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсальний (вертикальний/горизонтальний) фрезерний обробний центр Deckel FP 4 CC/T з ЧПУ і механізмом зміни інструменту та кутовим столом / DECKEL Universal CNC-Controlled Milling Machine and Machining Centre FP 4 CC/T.
Вертикальний/горизонтальний обробний центр Deckel FP 4 CC/T з ЧПУ і механізмом зміни інструменту та кутовим столом — це високоефективний обробний верстат, який ідеально підходить для обробки різних деталей завдяки своєму вражаючому робочому діапазону і технічним характеристикам.
Універсальний фрезерний верстат і обробний центр з ЧПУ, Deckel FP 4 CC/T забезпечує надзвичайну точність і ефективність обробки. Deckel FP 4 CC/T ЧПК оснащений численними особливостями, включаючи DIALOG 11 CNC Control за 4 осями з усіма звичайними опціями, графічний дисплей та електронний маховик. Цей верстат також має вертикальну фрезерну головку, яку можна піднімати вручну, щоб горизонтальний фрезерний шпиндель був вільним.
Для зручності роботи з різними інструментами є інструментальний магазин, де є місця для 26 інструментів. Повністю закрита робоча зона з двома розсувними дверима забезпечує безпеку обробки і легкість завантаження столу. Deckel FP 4 CC/T — це ідеальний вибір для підприємств, які шукають надійний та універсальний верстат для обробки металу.
У нас завжди є вибір обробних центрів з ЧПК. На даний момент КВЕРБ пропонує вертикальний/горизонтальний обробний центр з ЧПУ універсальний Deckel FP 3 CC/T з 4 -ю віссю.
Верстат DECKEL FP 4 CC/T має наступні технічні характеристики:
Вертикальний/горизонтальний обробний центр Deckel FP 4 CC/T з ЧПУ і механізмом зміни інструменту та кутовим столом — це високоефективний обробний верстат, який ідеально підходить для обробки різних деталей завдяки своєму вражаючому робочому діапазону і технічним характеристикам.
Універсальний фрезерний верстат і обробний центр з ЧПУ, Deckel FP 4 CC/T забезпечує надзвичайну точність і ефективність обробки. Deckel FP 4 CC/T ЧПК оснащений численними особливостями, включаючи DIALOG 11 CNC Control за 4 осями з усіма звичайними опціями, графічний дисплей та електронний маховик. Цей верстат також має вертикальну фрезерну головку, яку можна піднімати вручну, щоб горизонтальний фрезерний шпиндель був вільним.
Для зручності роботи з різними інструментами є інструментальний магазин, де є місця для 26 інструментів. Повністю закрита робоча зона з двома розсувними дверима забезпечує безпеку обробки і легкість завантаження столу. Deckel FP 4 CC/T — це ідеальний вибір для підприємств, які шукають надійний та універсальний верстат для обробки металу.
У нас завжди є вибір обробних центрів з ЧПК. На даний момент КВЕРБ пропонує вертикальний/горизонтальний обробний центр з ЧПУ універсальний Deckel FP 3 CC/T з 4 -ю віссю.
Верстат DECKEL FP 4 CC/T має наступні технічні характеристики:
- Поздовжній хід вісь X: 600 мм.
- Вертикальний штрих Вісь Y: 500 мм.
- Перехресний штрих вісь Z: 500 мм.
- Розмір затиску кутового столу: 530 x 900 мм.
- Макс. вага заготовки на столі: 450 кг.
- Відстань від столу до вертикального шпинделя, хв./макс.: 120 / 620 мм.
- Відстань від столу до горизонтального шпинделя, хв./макс.: 156 / 656 мм.
- Конус інструменту: SK 40.
- Швидкості шпинделя: 0 – 6300 об/хв.
- Канали Осі X, Y і Z, макс.: 2 – 10 000 мм/хв.
- Швидка подача Осі X, Y і Z: 10 000 мм/хв.
- Шпиндельний привід: 8 кВт.
- Загальне електричне навантаження, прибл.: 15 кВт - 400 В - 50 Гц.
- Вага, прибл.: 5500 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deckel Maho |
| Страна производитель | Германия |
| Общие параметры | |
| Год производства | 1991 |
| Система управления | DIALOG 11 CNC Control |
| Перемещение по оси X(мм) | 600 |
| Перемещение по оси Y(мм) | 500 |
| Перемещение по оси Z(мм) | 500 |
| Тип инструментального конуса | SK 40 |
| Обороты шпинделя (об/мин) | 0 – 6300 |
| Вес станка (кг) | 5500 |
| Модель | DECKEL FP 4 CC/T |
| Размер зажима углового стола | 530 х 900 мм |
| Макс. вес заготовки на столе | 450 кг |
| Расстояние от стола до вертикального шпинделя, мин./макс. | 120/620 мм |
| Расстояние от стола до горизонтального шпинделя, мин./макс. | 156/656 мм |
| Каналы Оси X, Y и Z, макс. | 2 – 10 000 мм/мин |
| Быстрая подача Оси X, Y и Z | 10000 мм/мин |
| Шпиндельный привод | 8 кВт |
| Общая электрическая нагрузка, прибл. | 15 кВт – 400 В – 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте










