Стрічкова пила Bomar Workline 510.350 GANC — це гнучка та ефективна стрічкова пила для різання металу в виробництві невеликих партій.
Стрічкова пила Bomar Workline 510.350 GANC розроблена для виконання односторонніх косих різів до 60° в напівавтоматичному режимі, а також для автоматичного різання матеріалів діаметром до 350 мм під 0°, ця стрічкова пила гарантує високу якість обробки за доступною ціною.
Потужність різання досягається завдяки прецизійній направляючій металевої стрічки, з'єднанню плеча в підшипниках ковзання, стрічковій пилці висотою 27 мм і щітці з синхронним ходом для ефективного видалення стружки.
Гідравлічні повноходові лещата відповідають за надійне затискання матеріалу та гнучке керування подачею вниз рукоятки, забезпечуючи ефективне регулювання процесу. Гідравлічне регулювання подачі матеріалу забезпечує додатковий рівень контролю.
Весь цикл різання легко контролюється простою діалоговою системою на РК-панелі. Після переведення машини в напівавтоматичний режим, управлінням усіма функціями можна керувати за допомогою мембранної клавіатури, забезпечуючи зручність в експлуатації.
Велика кутова шкала, розташована в полі зору оператора, дозволяє легко встановити необхідний кут різання. Швидкість стрічкової пилки налаштовується на ергономічній панелі керування, підключеній до машини гнучкими шлангами.
Стрічкова пила Bomar Workline 510.350 GANC. У базову комплектацію цього станка входить регулятор частоти, який дозволяє встановити оптимальну швидкість стрічкової пилки в діапазоні 20-120 м/хв, що значно збільшує термін служби стрічкової пилки та її продуктивність.
Ключові особливості:
- Автоматичне регулювання тиску внизу.
- Повнотактний лещатний циліндр.
- Редуктор з промисловим двигуном.
- Зручний дисплей керування.
- Гідравлічне регулювання.
Технічна характеристика:
- Режим роботи: Автоматичний.
- Тип машини: Горизонтальна стрічкова пила.
- Тип крою: Косий зріз.
- Діапазон косих різів: від 0° до +60°.
- Швидкість стрічкової пилки: 20 - 120 м/хв.
- Розміри стрічкової пилки: 4 780x34x1,1 мм.
- Висота завантаження матеріалу: 761 мм.
- Максимальна вага кормового матеріалу: 2 500 кг.
- Найкоротша довжина залишку: 60 мм.
Розміри машини:
- Довжина - 2 880 мм.
- Ширина - 2 441 мм.
- Висота - 1 538 мм.
- Вага - 950 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | BOMAR |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 950 кг |
| Длина | 2880 мм |
| Ширина | 2441 мм |
| Высота | 1538 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Режим роботи: | автомат |
| Тип машини: | горизонтальна стрічкова пила |
| Тип крою: | Кутові зрізи |
| Діапазон кутових різів: | 0° - 60° |
| Швидкість стрічкової пилки: | 20 - 120 м/хв. |
| Розміри стрічкової пилки: | 4 780x34x1,1 мм |
| Висота завантаження матеріалу: | 761 |
| Довжина найкоротшого залишку: | 60 мм |
| Максимальна вага кормового матеріалу: | 2 500 кг |
- Цена: Цену уточняйте






