
Стрічкова пила Bomar Proline 620.550 ANC / ANC SX.
Цену уточняйте
- В наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (50) 673-51-21Основний офіс (Vodafone)
Стрічкова пила Bomar Proline 620.550 ANC / ANC SX — може бути використана для різання різних металевих конструкцій у виробничому, будівельному чи ремонтному середовищі.
Стрічкова пила Bomar Proline 620.550 ANC / ANC SX. Однією з ключових переваг цієї серії є окрема панель керування, яка гарантує просте та зручне управління машиною.
У поєднанні з конвеєрною системою, cтрічкова пила Bomar Proline 620.550 ANC / ANC SX стає ідеальним та доступним рішенням для малих і середніх компаній, які шукають швидке і якісне розпилення матеріалів.Для досягнення ефективності в сучасному щоденному виробництві, стрічкові пилки серії Proline відзначаються високою продуктивністю, що забезпечує точний та якісний розпил матеріалів.
Ключові переваги:
- Міцний зварений кронштейн пили.
- Точна напрямна стрічкової пилки з твердого сплаву.
- Розщепленні лещата.
- Зручне та просте керування.
- Плавне регулювання швидкості стрічкової пилки.
Технічні характеристики:
- Режим роботи: Автоматичний.
- Тип машини: Горизонтальна стрічкова пила.
- Тип крою: Прямий крій.
- Діапазон косих різів: 0°.
- Швидкість стрічкової пилки: 20 - 120 м/хв.
- Розміри стрічкової пилки: 6 635 x 54 x 1,3 мм.
- Висота завантаження матеріалу: 780 мм.
- Найкоротша довжина залишку: 70 мм / 230 мм з пучковим пристроєм.
- Найменший діаметр розпилу: Ø 5 мм.
Розміри машини:
- Довжина: 2 891 мм.
- Ширина: 3 235 мм.
- Висота: 1 622 мм.
- Вага: 2 800 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | BOMAR |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Автоматическое |
| Общие параметры | |
| Вес | 2800 кг |
| Длина | 2891 мм |
| Ширина | 3225 мм |
| Высота | 1622 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Режим роботи: | автомат |
| Тип машини: | горизонтальна стрічкова пила |
| Тип крою: | Прямий крій |
| Діапазон кутових різів: | 0° |
| Швидкість стрічкової пилки: | 20 - 120 м/хв. |
| Розміри стрічкової пилки: | 6 635 x 54 x 1,3 мм |
| Висота завантаження матеріалу: | 780 |
| Довжина найкоротшого залишку: | 70 мм / 230 мм з пучком |
| Найменший діаметр різу: | Ø 5 мм |
- Цена: Цену уточняйте





