Стрічкова пила Bomar Transverse 510.330 DGH — це напівавтоматичний стрічкопильний верстат маятникового типу, який відповідає всім найвищим європейським стандартам якості. Пильна рама може повертатися в обидві сторони в діапазоні від -60° до +60°, що робить цей верстат дуже універсальним для різання під кутами.
Лещата верстата оснащені гідроциліндром, який працює на всю довжину штока, забезпечуючи точний та ефективний різ. Яскрава цифрова індикація відображає кут повороту пильної рами.
Стрічкова пила Bomar Transverse 510.330 DGH призначена для кутових порізів металу або інших матеріалів, перевагою якої є широкий асортимент приладдя вже в стандартній конструкції.
Швидкість стрічкового полотна і швидкість подачі пилової рами регулюються з панелі управління. Автоматичний регулятор тиску на заготовку забезпечує точний і прямий різ, а також подовгує термін служби стрічкового полотна.
Знімний піддон включає сітку для відокремлення стружки від охолоджуючої рідини. Подача заготовок в зону різу відбувається вручну, а пульт управління можна розмістити в будь-якому зручному місці поруч з верстатом.
Основні особливості:
- Твердосплавні направляючі стрічкового верстата.
- Потужний привід з плавним регулюванням швидкості.
- Простий і зрозумілий пульт керування, розташований поруч з верстатом.
- Можливість автоматичного регулювання швидкості обертання полотна, швидкості опускання пилової рами, тиску пилової рами.
- Лещата оснащені гідравлічними циліндрами.
Кути різання:
- 0°: 345 мм х 510 мм
- 45° R: 345 мм х 400 мм
- 45° L: 345 мм х 410 мм
- 60° R: 260 мм х 260 мм
- 60° L: 260 мм х 280 мм
Обмежувачі довжини та інше обладнання:
Жорстка зчіпка рами та металеві циліндри діаметром 70 мм для легкої установки та зняття обладнання.
Технічні характеристики:
- Режим роботи: напівавтомат.
- Тип машини: горизонтальна стрічкова пила.
- Тип крою: Кутові зрізи.
- Діапазон кутових різів: -60 ° - 60 °.
- Швидкість стрічкової пилки: 20 - 120 м/хв.
- Розміри стрічкової пилки: 4 780x34x1,1 мм.
- Висота завантаження матеріалу: 760 мм.
- Довжина найкоротшого залишку: 30 мм.
- Найменший діаметр різу: Ø 5 мм.
Розміри машини:
- Довжина: 2 390 мм.
- Ширина: 1 167 мм.
- Висота: 1 346 мм.
- Маса: 915 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | BOMAR |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Полуавтоматическое |
| Общие параметры | |
| Вес | 915 кг |
| Длина | 2390 мм |
| Ширина | 1167 мм |
| Высота | 1346 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Режим роботи: | напівавтомат |
| Тип машини: | горизонтальна стрічкова пила |
| Тип крою: | Кутові зрізи |
| Діапазон кутових різів: | -60 ° - 60 ° |
| Швидкість стрічкової пилки: | 20 - 120 м/хв. |
| Розміри стрічкової пилки: | 4 780x34x1,1 мм |
| Висота завантаження матеріалу: | 760 мм |
| Довжина найкоротшого залишку: | 30 мм |
| Найменший діаметр різу: | Ø 5 мм |
- Цена: Цену уточняйте







