
Автоматична пила Bomar Individual 620.460 DGANC.
Цену уточняйте
- В наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (50) 673-51-21Основний офіс (Vodafone)
Автоматична пила Bomar Individual 620.460 DGANC — горизонтальна стрічкова пила двоколонної конструкції, призначена також для двосторонніх косих різів. Потужність різання машини є результатом наступних функцій: тристоронній прецизійний напрямний із твердосплавної стрічки, пильна рукоятка, розташована з обох боків на попередньо завантажених лінійних напрямних, стрічкова пила висотою 41 мм і, нарешті, щітка з синхронним ходом для видалення стружки. . Подача матеріалу вниз контролюється електромеханічною системою, тоді як затиск матеріалу та подача вниз рукоятки контролюються гідравлічно.
Максимальна довжина окремої подачі становить 2300 мм і може бути збільшена до 6000 мм за запитом. Весь робочий цикл завершується після того, як довжина, кількість деталей і кути на кожній стороні частини були запрограмовані. Програмування виконується простими кроками, а завдяки великому графічному дисплею окремих розділів користувачеві легко керувати. Після перемикання станка в ручний режим усіма функціями машини можна керувати окремо. Всі елементи управління розташовані на вільно регульованій панелі управління. Кути встановлюються електромеханічно від 60° зліва до 60° справа з точністю ±0,1°.
Затискання матеріалу здійснюється повноходовими лещатами. Автоматична пила Bomar Individual 620.460 DGANC оснащена частотним перетворювачем, який дозволяє встановлювати оптимальну швидкість стрічкової пилки щодо оброблюваного матеріалу в діапазоні 20–120 м/хв; це значно збільшує як термін служби стрічкової пилки, так і продуктивність машини. Стрічка пилки нахилена до поверхні навантаження лещата під кутом 2°, що також значно скорочує час різання та сприяє подовженню терміну служби стрічкової пилки.
Стандартне обладнання також включає в себе автоматичне регулювання тиску нижньої подачі залежно від опору оброблюваного матеріалу та безперервно регульовану подачу вниз. Автоматичне визначення форми матеріалу дозволяє пильні рухатися з максимальною швидкістю впритул до матеріалу, що значно скорочує час циклу. Завдяки своїй загальній конструкції ця автоматична машина підходить для різання профільних матеріалів, особливо в діапазоні частих двосторонніх косих різів з точністю однієї подачі 0,2 мм.
Ключові особливості:
- Гідравлічні повнопідйомні затискні основні лещата та лещата подачі.
- Автоматичний контроль тиску стрічки пилки на глибину.
- Плаваюче сидіння лещата для годування.
- Панель управління, що вільно розташовується.
Параметри різання:
- 0° 460 620x440 460.
- 45°П 420 420x440 405.
- 45°L 420 440x440 420.
- 60°R 275 280x440 265.
- 60°L 300 300x440 300.
Технічні характеристики:
- Режим роботи: автоматичний.
- Тип машини: Горизонтальна стрічкова пила.
- Вирізати: Косий зріз.
- Діапазон косих різів: -60° - 60°.
- Швидкість стрічкової пилки: 20 - 120 м/хв.
- Розміри стрічкової пилки: 6 100×41×1,3 мм.
- Висота завантаження матеріалу: 810 мм.
- Найкоротша довжина залишку: 300 мм при 0°.
- Найменший діаметр розпилу: -.
Розміри машини:
- Довжина: 6 200 мм.
- Ширина: 3 000 мм.
- Висота: 2 350 мм.
- Вага: 3850 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | BOMAR |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Двухколонный |
| Тип управления | Автоматическое |
| Общие параметры | |
| Вес | 3850 кг |
| Длина | 6200 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Высота | 2350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Режим роботи: | автомат |
| Тип машини: | горизонтальна стрічкова пила |
| Тип крою: | Кутові зрізи |
| Діапазон кутових різів: | -60 ° - 60 ° |
| Швидкість стрічкової пилки: | 20 - 120 м/хв. |
| Розміри стрічкової пилки: | 6 100×41×1,3 мм |
| Висота завантаження матеріалу: | 810 мм |
| Довжина найкоротшого залишку: | 300 мм при 0° |
| Найменший діаметр різу: | - |
- Цена: Цену уточняйте



