Автоматична пила Bomar Production 500.460 ANC — це надійний та високопродуктивний верстат для розпилювання як повних, так і профільних матеріалів. Завдяки інноваційній конструкції, ця пила забезпечує максимальну продуктивність та вражаючу потужність різання.
Автоматична пила Bomar Production 500.460 ANC — професійна горизонтальна стрічкова пила, двоколонної конструкції призначена для прямого крою матеріалів.
Однією з ключових особливостей Bomar Production 500.460 ANC є тристоронній прецизійний напрямний із твердосплавної стрічки, що гарантує точність та стійкість під час різання. Пильна рукоятка, розташована з обох боків на попередньо завантажених лінійних напрямних, дозволяє зручно та ефективно керувати процесом.
Високий рівень продуктивності досягається завдяки стрічковій пилі висотою 41 мм і синхронізованій щітці для видалення стружки. Кожна великогабаритна деталь, яка має відношення до вібрації, заливається полімербетонною сумішшю, що виготовлена компанією Bomar. Ця технологія, спільно з попередньо навантаженою лінійною напрямною, забезпечує різання практично без вібрації та підвищує продуктивність машини на 30%.
Управління верстатом максимально зручне та зрозуміле. Подача матеріалу під стрічкову пилу здійснюється керованим сервоприводом та кульковим гвинтом, затискання та подача вниз рукоятки - гідравлічно. Максимальна довжина окремої подачі складає 750 мм, а при повторній - до 6500 мм.
Секційні головні лещата забезпечують надійне затискання матеріалу перед і позаду стрічкової пилки. Система керування постійно моніторить тиск різання, подачу та швидкість стрічкової пилки, забезпечуючи безперервний контроль під час різання.
Автоматична пила Bomar Production 500.460 ANC - це високоефективний верстат, який ідеально підходить для роботи в умовах великих навантажень.
Параметри різання:
- 0° 460 500x460 460.
Технічна специфікація:
- Режим роботи: автоматичний.
- Тип машини: Горизонтальна стрічкова пила.
- Вирізати: Прямий крій.
- Діапазон косих різів: -.
- Швидкість стрічкової пилки: 20 - 120 м/хв.
- Розміри стрічкової пилки: 5 750×41×1,3 мм.
- Висота завантаження матеріалу: 755 мм.
- Найкоротша довжина залишку: 75 мм / 140 мм з пучковим пристроєм.
- Найменший діаметр розпилу: Ø 10 мм.
Розміри машини:
- Довжина: 2 050 мм.
- Ширина: 3 300 мм.
- Висота: 2 350 мм.
- Вага: 3 500 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | BOMAR |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Двухколонный |
| Тип управления | Автоматическое |
| Общие параметры | |
| Вес | 3500 кг |
| Длина | 2050 мм |
| Ширина | 3300 мм |
| Высота | 2350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Режим роботи: | автомат |
| Тип машини: | Горизонтальна стрічкова пила |
| Тип крою: | Прямий крій |
| Діапазон кутових різів: | 0° |
| Швидкість стрічкової пилки: | 20 - 120 м/хв. |
| Розміри стрічкової пилки: | 5 750×41×1,3 мм |
| Висота завантаження матеріалу: | 755 мм |
| Довжина найкоротшого залишку: | 75 мм / 140 мм з пучковим пристроєм |
| Найменший діаметр різу: | Ø 10 мм |
- Цена: Цену уточняйте







