
Автоматична стрічкова пила Bomar ProForce 350.350 ASNC.
Цену уточняйте
- В наличии
- Оптом и в розницу
- +380 (50) 673-51-21Основний офіс (Vodafone)
Автоматична стрічкова пила Bomar ProForce 350.350 ASNC — це горизонтальна стрічкова пила, спеціально розроблена для досягнення високої продуктивності та надійності в умовах автоматизованих виробничих процесів.
Автоматична стрічкова пила Bomar ProForce 350.350 ASNC дозволяє підтримувати найвищі стандарти пиляння і створює оптимальне співвідношення між ціною та якістю розрізу. Ця стрічкова пила ідеально підходить для великих ліній та центрів різання з комбінацією конвеєрів і вузлів поперечної подачі.
Однією з вагомих переваг Bomar ProForce 350.350 ASNC є її зрозуміла система управління, що дозволяє легко налаштовувати машину через діалогове спілкування. Кожна деталь розробляється з урахуванням корисності у різних умовах та виробництвах.
Автоматична стрічкова пила Bomar ProForce 350.350 ASNC може легко інтегруватися у великі автоматизовані лінії завдяки здатності розширення та підключенню спеціальних частин, таких як системи завантаження та подачі матеріалу.
Основні особливості цієї стрічкової пилки включають подачу, керовану сервомотором і кульковим гвинтом для точного та ефективного різання, а також автоматизоване регулювання тиску різання для оптимального використання різального інструменту. Пильна рама надійно спирається на точну напрямну, попередньо завантажену без зазору, забезпечуючи стабільність та високу якість розрізу.
Параметри різання:
- 0° 350 350x350 350x350 350.
Технічна специфікація:
- Режим роботи: автоматичний.
- Тип машини: Горизонтальна стрічкова пила.
- Вирізати: Прямий крій.
- Діапазон косих різів: -.
- Швидкість стрічкової пилки: 20 - 120 м/хв.
- Розміри стрічкової пилки: 5 770 x 34 x 1,1 мм.
- Висота завантаження матеріалу: 779 мм.
- Найменший діаметр розпилу: Ø 10 мм.
- Найкоротша довжина залишку: 15 - 70 мм / 200 мм з пучковим пристроєм.
Розміри машини:
- Довжина: 1 390 мм.
- Ширина: 2 700 мм.
- Висота: 2 110 мм.
- Вага: 2 300 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | BOMAR |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Двухколонный |
| Тип управления | Автоматическое |
| Общие параметры | |
| Вес | 2300 кг |
| Длина | 1390 мм |
| Ширина | 2700 мм |
| Высота | 2110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Режим роботи: | автомат |
| Тип машини: | Горизонтальна стрічкова пила |
| Тип крою: | Прямий крій |
| Діапазон кутових різів: | 0° |
| Швидкість стрічкової пилки: | 20 - 120 м/хв. |
| Розміри стрічкової пилки: | 5 770 x 34 x 1,1 мм |
| Висота завантаження матеріалу: | 779 мм |
| Довжина найкоротшого залишку: | 15 - 70 мм / 200 мм з пучковим пристроєм |
| Найменший діаметр різу: | Ø 10 мм |
- Цена: Цену уточняйте








